DELOVNA ČISTILNA AKCIJA V OKVIRU OBČINE TRBOVLJE 7. 4. 2018, UDELEŽILO SE JE 28 NAŠIH ČLANOV

Množična udeležba bi bila lahko še številčnejša a so naši člani imeli zadolžitve z organizacijo le te, tudi drugje, nekateri v krajevnih okoliših, drugi spet v svojih stanovanjskih četrtih. Člani, ki smo se je udeležili akcije v Agnezu, smo počistili teritorij okrog našega strelišča, vzdolž ceste do odcepa na Španske borce in okrog obeh vodnih razbremenilnikov. Ker tu redno tudi sproti nadzorujemo in čistimo ni bilo pretirano veliko odpadkov. Smo pa izkoristili priliko in pospravili tudi navlako pred svojim pragom in znotraj naših strelišč. Napolnili smo kar dva velika zabojnika in pripravili še nekaj kovinskih delov za odvoz na Odpad. Po končanem čiščenju smo izvedli še trening s puško 7,9 mm-priprava na tekmovanje v okviru SV.

Updated: 13. 4. 2018 — 20:47
© 2019 Frontier Theme