Tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo na strelišču Agnez Trbovlje 5. 9. 2020

Na osnovi letnega načrta dela ZSČ Trbovlje za leto 2020 smo v soboto 5. septembra 2020 organizirali tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo v lasti ZSČ Trbovlje na strelišču Agnez Trbovlje.

Tekmovanja se je udeležilo rekordno število tekmovalcev in sicer kar 152. Največ, 56 tekmovalcev je bilo naših članov, sledilo je 19 tekmovalcev je bilo iz ZSČ Ljubljana, 11 članov ZSČ Jesenice – Kranjska gora, po 7 tekmovalcev je bilo iz ZSČ Koper in ZSČ Domžale. Ostali udeleženci so prišli iz ZSČ Kamnik-Komenda (6),  ZSČ Zagorje  (5), ZSČ Velenje (5), ZSČ Laško (5), OZSČ Pivka (5), ZSČ Slovenska Bistrica (4), ZSČ Ilirska Bistrica (4), ZSČ Brežice (4),  ZSČ Bela krajina (4),  ZSČ KPŠ (3), ZSČ Creina (3), ZSČ Ajdovščina – Vipava (2), ZSČ Hrastnik (1) in SD 1991 (1).

Kot organi na strelišču je delovalo 30 naših članov.

Prvo mesto s pištolo je zasedel Borut Remic (ZSČ Ljubljana) z 91 krogi, drugo mesto je zasedel Toni Stopar (ZSČ Domžale) z 90 krogi in tretje mesto Branko Božjak (ZSČ Trbovlje) z 89 krogi. Med prvih deset tekmovalcev pri streljanju s pištolo se je uvrstilo kar šest naših članov (med že omenjenimi še Ervina Jarc, Anja Štrajhar, Peter Virant, Rok Gonda in Nataša Dolenc)

Prvo mesto s puško je zasedel Marko Vider (ZSČ Trbovlje) s 94 krogi, drugo mesto je zasedel Urban Kralj (ZSČ Trbovlje) s 87 krogi in tretje mesto Matjaž Irgl (ZSČ Trbovlje) s 87 krogi. Med prvih deset tekmovalcev pri streljanju s pištolo se je uvrstilo kar pet naših članov (med že omenjenimi še Luka Šentjurc in Franc Štorman).

Rezultati 5. 9. 2020 ZSČ pištola in puška.pdf

Updated: 10. 9. 2020 — 8:33
© 2020 Frontier Theme