Tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo na strelišče Agnez Trbovlje 6. 4. 2019

Na osnovi letnega načrta dela ZSČ Trbovlje za leto 2019 smo v soboto 6. aprila 2019 organizirali tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo v lasti ZSČ Trbovlje na strelišču Agnez Trbovlje.

Tekmovanja se je udeležilo 135 tekmovalcev, kar je preseglo vsa pričakovanja. Največ, 30 je bilo naših članov, sledili so člani ZSČ Jesenice Kranjska gora s 24 udeleženci, predstavnikov ZSČ Brežice je bilo 14, sledilo je po 10 udeležencev iz Ljubljane in Slovenske Bistrice, 9 udeležencev iz Domžalskega ZSČ, po 8 udeležencev iz Laškega, Tržiča in Ljutomera, po trije udeleženci so bili iz OZSČ Kungota, Pesnica, Šentilj in ZSČ Gornja Radgona ter po dva udeleženca iz ZSČ Kranj Creina, Kopra in Zagorja

Kot organi na strelišču je delovalo 20 naših članov.

Prvo mesto s pištolo je zasedel Rok Gonda (ZSČ Trbovlje) z 91 krogi, drugo mesto je zasedel Bojan Šoper ml. (ZSČ Trbovlje) z 90 krogi in tretje mesto Ivan Štos (ZSČ Brežice) z 86 krogi.

Prvo mesto s puško je zasedel Stane Lunder (ZSČ Ljubljana) z 91 krogi, drugo mesto je zasedel Tomaž Lavtižar (ZSČ Jesenice – Kranjska gora) z 91 krogi in tretje mesto Jure Novak (ZSČ Zagorje) z 90 krogi.

Rezultati 6. 4. 2019 ZSČ pištola in puška.pdf

Updated: 9. 4. 2019 — 18:16
© 2020 Frontier Theme