Tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo na strelišču Agnez Trbovlje 7. 3. 2020

Na osnovi letnega načrta dela ZSČ Trbovlje za leto 2020 smo v soboto 7. marca 2020 organizirali tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo v lasti ZSČ Trbovlje na strelišču Agnez Trbovlje.

Tekmovanja se je udeležilo rekordno število tekmovalcev in sicer kar 146. Največ, 45 tekmovalcev je bilo naših članov, sledili je 30 članov ZSČ Jesenice – Kranjska gora, 14 tekmovalcev je bilo iz ZSČ Ljubljana, 10 tekmovalcev je prišlo ZSČ Domžale, iz Tržiča jih je bilo 8 tekmovalcev, po 7 tekmovalcev je bilo iz Laškega in Brežic. Ostali udeleženci so prišli iz Kranja, Gornje Radgone, Ilirske Bistrice, Krškega, Ljutomera, Pivke in Zagorja.

Kot organi na strelišču je delovalo 35 naših članov.

Prvo mesto s pištolo je zasedel Ivan Štos (ZSČ Brežice) s 95 krogi, drugo mesto je zasedel Anton Tkalec (ZSČ Brežice) s 93 krogi in tretje mesto Bojan Šoper (ZSČ Trbovlje) s 92 krogi.

Prvo mesto s puško je zasedel Radenko Lukič (ZSČ Jesenice – Kranjska gora) s 93 krogi, drugo mesto je zasedel Marko Vinder (ZSČ Trbovlje) z 91 krogi in tretje mesto Rudi Zalar (ZSČ Pivka) z 91 krogi.

7. 3. 2020 ZSČ pištola in puška.pdf

Updated: 14. 3. 2020 — 9:58
© 2020 Frontier Theme