Tekmovanje s pištolo in polavtomatsko puško na strelišču Agnez Trbovlje (16. septembra 2023)

V soboto, 16. septembra 2023 smo organizirali tekmovanje posameznikov s polavtomatsko puško in pištolo. Vse orožje in strelivo je zagotovil ZSČ Trbovlje.

S polavtomatsko puško se je streljalo na razdalji 100 m. Tekmovalci so imeli na voljo 3 poskusne strele in 10 strelov za oceno. S pištolo 9 mm se je streljalo na razdalji 25 m. Tekmovalci so imeli na voljo 3 poskusne strele in 10 strelov za oceno.

Tekmovanja se je udeležilo 102 strelcev v kategoriji pištola in v kategoriji puška.

Rezultati so objavljeni na: http://www.zsctrbovlje.si/index.php/multimedija/

Prvo mesto v kategoriji pištola je zasedel Bojan Šoper ml. ZSČ Trbovlje (95 krogov), drugo mesto je zasedel Franci Ceferin ZSČ Trbovlje (91 krogov) in tretje mesto Franc Šrok ZSČ Pesnica, Šentilj in Kungota (88 krogov).

V kategoriji pištola so se dobro odrezali še številni naši člani in sicer: Robert Brečko (87 krogov), Branko Božjak (86 krogov), Taja Tomše (86 krogov) in Rok Gonda (81 krogov).

Prvo mesto v kategoriji puška je zasedel Boštjan Vodnik ZSČ Ljubljana (92 krogov), drugo mesto Nejc Resnik ZSČ Škofja Loka (86 krogov) in tretje mesto Franc Štorman ZSČ Trbovlje (85 krogov).

V kategoriji puška so se dobro odrezali še številni naši člani in sicer: Jani Brgles (84 krogov), Matic Drnovšek (81 krogov), Roman Garbas (80 krogov), Ostoja Žujič (80 krogov) in Boris Čučak (78 krogov).

Za brezhibno izvajanje tekmovanja je poskrbelo 30 organov na strelišču, ki so nadzorovali ves potek streljanja.

Updated: 19. 9. 2023 — 16:29
ZSČ Trbovlje © 2016 Frontier Theme