Klubski tekmi z MK puško in lokom (14. april 2024)

Natrpan vikend s sobotno tekmo s polavtomatsko pištolo in puško, se je v nedeljo nadaljeval s klubsko tekmo z MK puško in lokostrelsko kvalifikacijsko tekmo, ki bila uvodna tekma za Državno prvenstvo, ki bo naslednji vikend v Ankaranu. Dan smo zaključili s klubskim piknikom na strelišču na Agnezu.

Tekme z MK puško se je udeležilo več kot trideset članov ZSČ Trbovelj in njihovih svojcev. V kategoriji starejših članov je prvo mesto dosegel Igor Verdev s 97 krogi, drugo mesto je dosegel Robert Brečko s 97 krogi in tretje mesto Branko Božjak s 96 krogi. Pri mladincih je prvo mesto osvojil Nikolaj Ploj Jarc s 97 krogi, druga je bila Arijana Merdanovič s 94 krogi, tretji pa je bil Matej Jurman s 88 krogi.

Lokostrelska preizkušnja je bila zelo zanimiva. To pot so se v prvo ekipo kvalificirali: Roman Tožbar, ki je osvojil prvo mesto, drugi je bil Drago Čučnik in tretji Matej Krhlanko. Kot druga ekipa nas bodo na Državnem prvenstvu zastopali Elvis Merdanovič, Janez Borštnar in David Gregorčič.

Updated: 18. 4. 2024 — 10:36